Kameraman na svatbu, ano či ne? 3 důvody proč ANO. Next item Technika svatebního...

Kameraman na svatbu, ano či ne? 3 důvody proč ANO.

Stojí za to mít na svatbě a recepci kameramana? – tuto otázku si klade mnoho párů. Mnoho lidí považuje kameramana či svatební video na svatbu za zbytečný náklad a mají obavu, že se hosté budou stydět bavit se před cizími lidmi, kteří je natáčejí. Pokud vás stále zajímá proč mít na svatbě kameramana, máme pro vás 3 argumenty, které vás přesvědčí, že dobrý svatební kameraman by měl být na prvním místě vašeho seznamu.

Svatební film zaznamená vaše emoce

Vaše emoce se budou každou minutu měnit. Ti kdo již mají svatbu za sebou ví, že hlasitý smích se rychle promění v slzy dojetí. Na fotografii tento smích neuslyšíte. Neuvidíte dynamiku, kterou dokáže zachytit pouze svatební video. Fotografie zachycují okamžiky. Nejlepší fotografové zachytí ty nejdůležitější. Dobrý svatební kameraman zachytí, jak se tyto emoce změnily. Současný svatební film je film jako v kině – je radost se na něj dívat, akce je dynamická a srdce se zrychluje v těch nejdojemnějších okamžicích.

Strávili jste mnoho času přípravami

Příprava svatby je obrovská výzva. Už měsíce si vybíráte místo, kde strávíte nejkrásnější den svého života. Při přípravě svatebních náladových desek na Pinterestu jste nespali tucet nocí. Konečně je čas se rozhodovat. Vybrali jste si hudbu, která uspokojí všechny generace, květiny, díky nimž bude obřad jedinečný, a také své svatební šaty. Dokonale přiléhající k tělu, reagující na každý pohyb. I když to vše zachytí fotografie, nebudete slyšet píseň pro první tanec a přípitky. Koneckonců neuvidíte, jak se vám třásly ruce, když jste si nasadili prsteny. Svatební film vám umožní zaznamenat malá gesta, která jsou během tohoto dne tak důležitá, a vytvořit si o nich kompletní obraz.

Dobré svatební video nenudí

Pravděpodobně si pamatujete časy, kdy kameraman přišel na svatbu s obrovskou kamerou, která ho sotva pohnula, a poté poslal dvě CD tříhodinových filmů. doba se změnila a videozáznamy svateb – naštěstí – také. Dobrý svatební kameraman vám nabídne svatební video, které bude obsahovat nejdůležitější okamžiky tohoto krásného dne. K dispozici bude spousta emocí, dynamiky, krásných obrazů a dobře zaznamenaných zvuků.