Technika svatebního kameramana George a jaký vliv to má na Vaše svatební video? Previous item Kameraman na svatbu, ano... Next item Proč jsou svatební...

Technika svatebního kameramana George a jaký vliv to má na Vaše svatební video?

Kamera Sony A7sII na svatbu

Dvě profi kamery Sony A7/A7sII

Hlavní zbraní na každé svatbě jsou dvě kamery od značky Sony a to A7 a A7sII s kterými, jsem schopen natočit skvěle ostré záběry, které dohromady vytvoří dech beroucí svatební video. Ke kamerám používám tři profesionální objektivy Sony FE. Sony FE 50mm f/1.8 který vytvoří krásný kruhový efekt bokeh. Sony 28–70mm f/3.5–5.6 jako univerzální objektiv. Sony 16-35mm f/4.0 pro široké záběry které zachytí prostory svatby.


Gimbal Moza AirCross 2 pro stabilizaci svatebních záběrů

Stabilizator Moza Aircross 2

Profesionální stabilizátor zařídí, že svatební video nebude rozklepané. Nezáleží na tom, zda zrovna sedíte, utíkáte či tancujete, protože stabilizátor vyrovnává kameru ve třech osách a díky tomu bude Vaše svatební video bez jediného třepotajícího se obrazu. Díky stabilizátoru může svatební kameraman vykouzlit záběry jako z hollywoodského filmu.


Dron DJI Mini 2 záběry z výšky

Záběry z dronu DJI Mini 2 obzvláštní svatební video

Novinka roku 2020 je malí ale přesto profesionální dron od značky DJI s označením Mini 2 který vydrží ve vzduchu na jednu baterii až 30 minut. K dispozici pro jednu svatbu mám 3 baterii a tedy skoro 90 minut natáčení z výšky. Záběry z výšky skvěle okoření každé svatební video a lépe tak přiblíží divákovi místo a okolí Vaší svatby. Je třeba myslet na to, že ne všude lze beztrestně létat a taky je třeba vzít v úvahu počasí především vysoký vítr či déšť.


Klopové mikrofony Comica BoomX

Miniaturní mikrofony Comica BoomX

Neméně důležitou součástí každého svatebního videa je zvuk, který se skládá z hudby, kterou si můžete zvolit dle vlastního vkusu a pak z nahraného zvuku ze svatby. Díky miniaturním mikrofonům, které jednoduše schováte pod šaty či do saka zaznamenáme v profesionální kvalitě všechny důležité dialogy či monology na Vaší svatbě jako je Vaše ano, svatební řeč oddávajícího, sliby či přípitky.


Akční kamera GOPRO Hero5 Session

Akční kamera GOPRO Hero5 Session

I když svatby bývají klidnou zábavou tak každý chceme mít svatbu v jiném duchu. Pro ty z Vás, kteří chtějí spojit svatební den s trochou adrenalinu nebo něčím nestandardním mám připravenou miniaturní, nerozbitnou a voděodolnou kameru GOPRO Hero5 Session. Zachytí z blízka vše, co by klasická kamera neměla šanci zaznamenat.